Carpe diem!

februāris 2019
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

Historia

Inguna Dimante

VR_paslepta_dziveAr sniegiem, saliem un lediem ir atnācis februāris. Zaigo lāstekas, kokos pūkojas sniegs un pavisam nemanot rodas sajūta, ka dzīvo ikdienas realitāšu caurvītā pasakā. Par savdabīgu, dažādu dzīves reālijām caurvītu pasaku var uzskatīt arī jaunāko izdevniecības “Latvijas Mediji” “Vakara romāna” sērijas jaunāko Ingunas Dimantes romānu “Paslēptā dzīve”.

Šis romāns ir no tiem literārajiem darbiem, kur kopā savijas tagadne un pagātne, nostāsti mijas ar patiesību, bet visam par cēloni ir divu cilvēku kaislība vienam pret otru. Tiek atklāti noslēpumi, personības, cilvēki un to talanti. Dažs atklājums visnegaidītākajā brīdī pārsteidz ne tikai grāmatas varoņus, bet arī lasītājus.

Romāna centrālais tēls ir Agneta, kuru jau agrā jaunībā dzīve savedusi kopā ar cilvēkiem, kuri piedzīvojuši ko neparastu. Arī pati Agneta gluži neviļus attopas kāda maģiska spēka ietekmē. Tieši šis maģiskais spēks, vēsturiskie nostāsti un noslēpumi, kas tos apvij ir tas, kas ļauj Agnetei tikt galā ar pašas pārdzīvojumiem un skumjām, ko radījusi pašas neveiksmīgā pirmā mīlestība, mīļotā puiša un draudzenes nodevība. Dzenot pēdas Zīres hercoga meitas liktenim Agneta, ne tikai atklāj noslēpumus, bet arī atrod savu nākotnes profesiju. Agnetai viņas mazais projektiņš palīdz iepazīt pašai sevi, sadziedēt mīlas radītās rētas un ļauj viņas dzīvē ienākt mīlestībai, kaislei un arī apkārtējo atzinībai. Taču vai Zīres hercogienes noslēpums tiešām ir atrisināts?

“Paslēptā dzīve” ir labs romāns sava žanra ietvaros. Tas ir viegli izlasāms, aizraujošs un intrigu saturošs darbs, kurš pārsteidz visnegaidītākajā brīdī. Labs ceļabiedrs kādā ceļojumā vai labs veids kā pavadīt vakaru omulīgā kompānijā ar grāmatu. Tieši tā omulīgs veids, jo, ja neskaita dažus ļoti neomulīgus notikumus, romāns tāds arī ir.

Did you like this? Share it:

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>