Carpe diem!

septembris 2018
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Historia

Sofija Kinsela “Mana ne tik perfektā dzīve”

300x0_mana_ne_tik_perfekta_mazvaksDomāju, ka sieviešu auditorijai Sofijas Kinselas vārds nav svešs. Šīs autores vārds ir garantija aizraujošam un humorpilnam piedzīvojumam grāmatas lapaspusēs. To apliecinās ikviens, kas lasījis kādu no iepriekš izdotajiem šīs autores darbiem. Kinselas dzīvesprieks, spēja likt saviem varoņiem pasmieties par sevi un savām ķibelēm ir apbrīnojams. To apliecina gan viņas iepriekšējais romāns “Man ir tavs telefons”, gan tikko Zvaigznes ABC izdotais romāns “Mana ne tik perfektā dzīve”.

Romāns “Mana ne tik perfektā dzīve” ir stāsts par jaunu mārketinga speciālisti Keitiju, kurai ir lieli sapņi un ieceres. Patiesībā visi Keitijas draugi un paziņas domā, ka Keitijai ir iekārojams darbs, lielisks dzīvoklis un viņa vada aizraujošu dzīvi Londonā. Tā tas vismaz izskatās ikvienam, kurš seko līdzi Keitijas dzīvei dažādās sociālajās vietnēs. Tomēr… kā jau tas daždien gadās, realitāte ir daudz skaudrāka un maz atbilst rozā sapnim, ko Keitija uzbūrusi apkārtējiem. Var jau būt, ka viss nemaz nav tik slikti, ja vien nebūtu Keitijas priekšnieces Demētras. Demētru necieš neviens un viņai viss ir ideāli: ideāla ģimene, ideāla mājā un ideāls darbs. Viss, kas nav Keitijai. Turklāt Demētra ir tik neciešama un iedomīga. Viss cilvēcīgais viņai ir svešs. Tā vismaz saka visi apkārtējie un Keitijai nav iemesla viņiem neticēt. Taču Demētras ģenialitātes dēļ Keitija ir gatava viņai piedot visu, pat to, ka nākas nokrāsot viņas ataugušās matu saknes. Kā lai dusmojas uz priekšnieci, ja to pašu nelaimīgo ataugušo matu sakņu dēļ Keitija iepazīstas ar lielisku puisi. Taču vienā dienā visa Keitijas dzīve sabrūk un pie tā nav vainojams neviens cits, kā Demētra. Keitijai neatliek nekas cits kā atgriezties tēva mājās, kur gluži neviļus viņai izdodas  pierādīt, ka ir lieliska savas jomas lielpratēja. Viņai nav ne mazākās nojausmas, ka liktenis viņai sniegs lielisku iespēju atriebties. Atriebība ir salda, bet tā ļauj atklāt patiesību un saprast, ka ne viss ir tā kā šķiet.

Šī grāmata ir lieliska lasāmviela brīvdienām. Tā sasmīdina, lieliski izklaidē un liek priecāties par pašas ne tik perfekto dzīvi. Kinseles talants ir likt nonākt savām varonēm tādās situācijās, par kurām lasot, nav iespējams iztikt bez smieklu izpausmēm visās to antiplūdās, sākot ar vieglu ieķiķināšanos un beidzot ar skaļu “rēkšanu” balsī, nedomājot par apkārtējo izbrīnītajiem skatieniem un domām.

Did you like this? Share it:

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>