Carpe diem!

februāris 2017
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728  

Historia

Akvelīna Līvmane

300x0_atvertosirzusarunas_978-9934-0-6427-2Akvelīnas Līvmanes vārds Latvijas sabiedrībai nav svešs. Talantīgā aktrise nospēlējusi ne mazums skaistu lomu gan uz teātra skatuves, gan filmējoties dažādās kinofilmās. Jau vairākus gadus atraktīvā aktrise pievērsusies astraloģijai un viņas padomi daudziem ļāvuši paraudzīties uz savu dzīvi no cita skatupunkta.

Darbojoties astroloģijas jomā aktrisei nācies uzklausīt ļoti daudzus dzīvesstāstus, kas ļāvuši gūt atziņas ar kurām viņa dāsni dalās savā jaunākajā grāmatā “Atvērto siržu sarunas. Mīl – nemīl!” Var teik, ka autore sagatavojusi bagātīgu ceļamaizi tiem, kas nolēmuši starp ikdienu, sabiedrības normām un maldīgiem stereotipiem atrast, sajust un saprast sevi. Ceļš pie sevis, manuprāt, ir pats grūtākais ceļš, ko cilvēkam savas dzīves laikā nākas veikt. Dodoties šajā ceļojumā pretī sev, ir ļoti svarīgi, ka ir kāds, kas uzmundrina, atbalsta, dod kādas norādes, padomu, tādā veidā liekot novirzīties no jau iemītās un tik ierastās takas. Akvelīnas Līvmanes “Atvērto siržu sarunas” ir kā rokasgrāmat sevis iepazīšanas ceļā. Būtu gan muļķīgi apgalvot, ka cienījamā aktrise un astraloģe sarakstījusi universālu recepti kā ikvienam kļūt laimīgam, taču grāmata noteikti ir avots, kur cilvēks var atrast ko tādu, kas nepieciešams tieši viņam. Varbūt tā būs tikai viena nodaļa, varbūt tikai viena pieredze, viena atziņa vai tikai viens teikums, kas šķitīs noderīgs, bet tas jau būs solītis tuvāk sev. Grāmata ir arī atgādinājums, ka atslēgas uz laimi ir paša cilvēka rokās un ka viss atkarīgs no paša vēlmes ko mainīt un tai sekojošas rīcības – nopietna darba pašam ar sevi.

Grāmatai cauri strāvo neizsakāms pozitīvisms. Autore dalās ar vērtīgām atziņām, zināšanām par dzīvi, lietu uzbūvi un dalās dzīvesstāstos, kas ja ne akurāt ļauj mācīties no citu kļūdām, tad paraudzīties uz lietām no dažādiem aspektiem, varbūt pamanīt, ka paši vien esam tie, kas liedzam sev pilnvērtīgu un laimīgu dzīvi. Atļaušos apgalvot, ka dažādos cilvēka dzīves posmos, lasītāju uzrunās kas cits no grāmatā rakstītā, kas tāds kas varbūt pirms nedēļas likās nenozīmīgs un varbūt pat muļķīgs. Manā gadījumā tā bija nodaļa par kaķa lāstiem un lamuvārdu ietekmi. Strādāju vietā, kur diemžēl lamuvārdus dzirdu diendienā un brīdī, kad pie manis nonāca grāmata, jutos pilnīgi izsmelta un bez enerģijas. Grāmata sniedza diezgan pamatotu skaidrojumu notiekošajam, ko varbūt pati īsti negribēju atzīt un meklēt veidu, lai justos labāk.

Īsumā var teikt, ka Akvelīna Līvmane saviem lasītājiem ar grāmatas palīdzību ļauj pasmelties malku vieduma, ko viņa ir guvusi dzīvojot, mācoties un palīdzot citiem.

Did you like this? Share it:

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>