Carpe diem!

maijs 2014
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Historia

Valērija Tomasa, Korkijs Pols

300x0_coverVai jūs maz zināt cik bīstama var būtu pūķu bērneļa viesošanās? Turklāt nakts laikā? Vinnijas runcis Vilbūrs to nezināja. Citādi jau viņš nekādā gadījumā nebūtu pieļāvis, ka pūķēns iekļūst Vinnijas pilī. Viņš jau arī nabags nezināja, ka nakts viesis sāks viņu ķerstīt un apspļaut ar degošām liesmām. Nabaga Vilbūram nav kur glābties, no šausmām visa spalva stāvus uz muguras saslējusies, bet pūķa bērnam prāta tikai rotaļas un draiskošanās. Tas nekas, ka kaut kas aizdegas, saplīst vai apgāžas. Labi vēl, ka runcim izdodas pamodināt Vinnija, kas jau devusies pie miera. Vinnijai pēc padoma nav tālu jāmeklē. Pāris buramvārdu un vēzienu ar burvju nūjiņu un pūķēna postošas liesmas  padarītas nekaitīgas. Slota gan būs jauna jāgādā, jo kura gan sevi cienoša ragana lido ar apsvilušu slotu. Kamēr Vinija prāto par jaunu slotu. nakts viesis viņas mājā sataisījis īstu bardaku. Ir skaidrs, ka tā turpināties nevar un Vinnija meklē rokā pūķu bērna mammu, lai tad tā arī šim ierāda kā jāuzvedas viesos atnākot.

“Vinnija un pusnakts pūķis” ir Vinijas sērijas otrā grāmatiņa un ir tik pat aizraujoša kā pirmā. Vēl viena no tām grāmatiņām, kuras lasīšana priekšā negarlaikos un kura ir akurāt tik gara, lai noturētu maza bērna uzmanību. Pēc stāstiņa izlasīšanas bērnelim ir vēl pietiekoši daudz pacietības, lai pārrunātu grāmatā aprakstīto.

Abām raganiņas Vinnijas sērijas grāmatām grāmatnīcā nopērkamas vēl divas “Darbojies kopā ar Vinniju” un “Vinnijas uzlīmju grāmata”. Abas šīs grāmatiņas ir lielisks laika pavadīšanas un jaunu iemaņu apgūšanas veids bērniem kopā ar vecākiem. Tā ļaus domāt radoši un pašiem radīt savu Vinnijas pasauli.

300x0_cover (1) 300x0_cover (2)

Did you like this? Share it:

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>