Carpe diem!

aprīlis 2014
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Historia

Vardulēna dzimenīte nosvinēta! Visi laipni gaidīti pie raganiņas Vinnijas!

vardulena-dzimsanas-diena-mazaPagājušajā trešdienā Zvaigzne ABC Grāmatu nams Biķernieku ielā 19 bija tapis par viesību namu. Nīderlandiešu rakstnieka un mākslinieka Maksa Velteija grāmatiņas “Vardulēns ir iemīlējies!”  galvenais varonis Vardulēns svinēja savu dzimšanas dienu. Viesi bija mīļi gaidīti jau no pulksten 16.00. Viesiem līdzi tika lūgts ņemt pašgatavotas vardītes. Šeit bija iespēja satikties ar dzīvu Vardulēna prototipu no Rīgas Zooloģiskā dārza, kā arī uzzināt ko vairāk par vardēm un krupjiem, iepazīties ar Vardulēnu un viņa draugiem, locīt kuģīti, zīmēt apsveikumu kādam, kuru mīl no pašas sirds, piedalīties vardīšu lēkšanas sacensībās un nofotografēties atmiņu albūmam. Tomēr kas gan tā par dzimšanas dienas ballīti bez svētku kliņģera.  Tas bija brīnumgards, kustin kusa uz mēlēs. Bērnelis pusceļā uz mājām apprasījās, vai nevaram aiziet pie Vardulēna ciemos vēlreiz, bet vislielākais prieks, protams, bija par grāmatiņu “Vardulēns ir iemīlējies”.

Vardulēna dzimšanas diena nav vienīgā ballīte, ko iespējams apmeklēt. Bērnu grāmatu pavasara ietvaros šogad tiek sveikts ne viens vien jubilārs. Nākamā jubilāre ir Raganiņa Vinnija, kura lielus un mazus svinētājus gaida šo trešdien, 30. aprīlī, no 16-19 Tērbatas ielā 39. Viesi tiek lūgti atnest raganiņai dāvanu – ar ko viņa varētu laidelēties virs jumtu korēm, bet raganiņa parūpēsies par jaukiem pārsteigumiem un labu garastāvokli ikvienam. Uz tikšanos pie Vinnijas!

vardulena-dzd-3-maza vardulena-dzd-4-mazsvardulena-dzd-2-mazs

Did you like this? Share it:

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>