Carpe diem!

novembris 2010
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Historia

Par laiski pavadītām brīvdienām

Es katras nedēļas sākumā sāku skaitīt dienas līdz nedēļas nogalei, kad pēc rosīgas darba nedēļas kā balvu saņemšu divas brīvas dienas. Par darba radīšanu cilvēcei esot jāpasakās ķildu dievietei Erīdai. Tā viņa esot nolēmusi sagandēt cilvēku svētlaimīgo dzīvi. Ai, skaudīgā Erīda!

Bet patiesībā jau labi vien ir. Jo bezdarbībā mītoša cilvēce varbūt vairs nemaz nepastāvētu. Cik nav gadījies dzirdēt par muļķībām, šausmām, vienkārši neiedomajamām lietām, ko cilvēki sastrādā aiz nekā darīt. Lai nu kā darbs tomēr cilvēku disciplinē un savāc. Cilvēkam ir mazāk brīva laika, bet viņš paspēj izdarīt vairāk kā tad, kad viņam ir brīva vesela diena. Jo visu laiku tevi mierina dom: MAN TAČU IR VESELA BRĪVA DIENA. Un galu galā izdarīts tiek pavisam maz.

Es, piemēram, šādi sevi mierinot brīvajā nedēļas nogalē neuzrakstīju ne rindiņas. kaut gan varēju uzrakstīt vismaz 3 reizes vairāk kā parasti. Un Adventes vanagu arī neuztaisīju, nevienu eglīti apskatīties nebiju, nevienu filmu nenoskatījos, nevienu grāmatu nepalasīju. Bet, ja dienas būtu saplānotas, ticiet man,visu paspētu.

Mana atskaite par riņķa griešanu. Sestdien visu izdarīju godam, tikai nedaudz noķēru krenķi. Jo tas velna rinķis ne lūdzams negriežas tā kā vajadzētu. Nu neturas viņš pie mana rumpja. Kur bijis, nebijis, apmet pāris lokus un bladāc uz grīdas. Vai nu es ne tā griežu, vai arī kādi nelabie spēki man vienkārši traucē. Uz sāniem izplaucis burvīgs zieds zilimelnā krāsā un rinķojot jāsakož zobi. Krenķi lielāku padara tas, ka pārkāpju nosacījumu svērties pēc 2 nedēļām, un uzrāpjos uz svariem. Kilograms klāt! Par spīti sāpošajiem sāniem! Nu kā lai tur neķer krenķi.

Sestdienas vakarās esmu tik sliktā omā, ka neko citu nedaru, kā klīstu pa internetu, spēlēju spēlītes un draugos.lv fermā stādu pienenes.

Svētdienas pusdienu pavadu laiskojoties. Tad esmu varen liela čaklīte un iztīru māju. Bet…  Kauns atzīties! Rinķim nepieķēros. Un ne rindiņas arī neuzrakstīju. Toties kopš svētdienas pēcpusdienas man ir gavēnis. Trekterēju ūdeni un gaidu šodienas 16.35. Galvenais tagad uzreiz māgu nepiestūķēt. Ēšanas kalendārs draugiem.lv mudina dzert kumelīšu tēju, ēst siļķi un sālītus gurķus. 🙂

Did you like this? Share it:

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>