Carpe diem!

decembris 2009
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Historia

Veļasmašīna

Visparastākais dzīvoklis, visparastākajā pilsētā, visparastākajā ielā, ar visparastākajiem īrniekiem, kam ir visparastākā veļas mašīna, kura, kā izrādās var kļūt par zelta ābolu ar uzrakstu “visskaistākajai”. Līdzīgu tam, ko ķildu dieviete Erīda cēli aizripināja pie trīs skaistāko dieviešu kājām kāzu svinību laikā, kurās, kā izrādās bija aizmirsta uzaicināt. Viņai nabadzītei taču ar gribējās kādu prieciņu. Un kas tad var būt jautrāks, par dusmās saviebtiem, no lielas kliegšanas un savas taisnības pierādīšanas sasarkušiem trīs daiļāko dieviešu skaistajiem ģīmīšiem. Tie goda vārds vairs neizskatījās diez ko glīti, mazliet pat atgādināja sažuvušus, sačervelējušos ābolus. He, he, Erīdas seju rotāja visburvīgākais smaids. Bet, lai paliek dievietes, mūsu stāsts ir par veļasmašīnu, ar kuru, kā izrādās var darīt brīnumu lietas.

Veļasmašīnas, kā zināms, ir izgudrotas veļas mazgāšanai. Un daudzmaz tīrīgs cilvēks šo ierīci lieto vismaz 2 reizes nedēļā. Un ir šai ierīcei veļas izgriešanas funkcija, kas ilgst labi ja 3 minūtes.

Lūk, šī veļasmašīna pirmkārt bija īpaša ar to, ka ikreiz, kad veļa tika izgriezta, apakšējā dzīvokļa iemītniece, sauksim viņu par “Visskaistāko” kļuva ļoti radoša un trenējās bungu spēlēšanā uz radiatoriem. Un tā vismaz pusgada garumā. Var jau būt, ka tā nebija bungošana, bet gan morzas ābeces stilā raidīti signāli, diemžēl atšifrēt tos būtu ļoti pagrūti. Vienīgais, kas šķiet tos saprata, bija augšējā dzīvoklī mītošais pelēkais runcis. Bet tad….

Saruna kāpņu telpā. Durvīs stāv Visskaistākā ar pavisam sačervelētu seju.

– Jūs no augšējā dzīvokļa?

– Jā?

– Un ko jūs tur darāt ko?

– Hm, dotajā brīdī veļu mazgājam.

– Kas jums tur par grabažu, man te lejā visa sadzīves tehnika zemē krīt.(Hm, izrādās veļasmašīna var kļūt par zemestrīces izraisītāju) Kas jūs to māju uzspridzināt gribat?

– Tā kā nav dzirdēts, ka ar veļasmašīnu varētu māju uzspridzināt. (Vai tad var?)

– Jums, ko smiekli nāk? (hm, kurš te smējās?) Smejieties, smejieties, es policiju nākamreiz izsaukšu!

– Bet lūdzu! Ja jūs domājat, ka policija veļasmašīnu arestēs, un ja viņa pārkāpj likumu…. (Var jau būt, ka sastopamas veļasmašīnas – recidīvistes.)

– Nu ziniet!

-Jūs jau gan varējāt pateikt, ja jums kādas pretenzijas. Citādi nevar saprast, kamdēļ pa radiatoriem dauzīts tiek. Par īpaši inteliģentu rīcību tas neliecina.

– Ak tā!!!!! Kā nevar saprast? Es tak vairs ciest nevaru!

– Nu varbūt Jums tāds hobijs. (Varbūt pakomunicēt pirmatnējo stilā gribējās…..)

– Nu ziniet, ilgi man jūs vairs tur to veļu nemazgāsiet!!

Durvis aizcirtās ar lielu blīkšķi, bet kautkur tālumā ļauni smēja Erīda.

Tad nu, mīļie, esiet piesardzīgi ar savām veļasmašinām, jo izrādās, ka ar tām var gan māju uzspridzināt, gan zemestrīci izraisīt, kā arī var gadīties, ka tām suhariki un siltas zeķes uz cietumu jānes. Lūk, tādi mēdz būt Erīdas jociņi. Un mēs neviens no tiem neesam pasargāti. 😀

Did you like this? Share it:

1 comment to Veļasmašīna

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>