Carpe diem!

decembris 2009
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Historia

Recepte vientuļām sievietēm puskailu vīriešu pievilināšanai

Mēs neviens negribam nomirt vientuļi. Iedomājoties vien satikšanos ar balto kaulaino, paātrinās sirdsdarbība un pār pieri sāk ritēt auksti sviedri. Vīrieši ir vīrieši. Tiem vientulība draud mazāk kā sievietēm. Ne velti saka, ka vīrietim ir jābūt tikai nedaudz glītākam par velnu. Bet iedomājieties sievieti, ka tikai kaut nedaudz līdzinātos šim ragainajam mošķim ar āža kāju! Lielākā daļa līkumu mestu. Un nav jau nemaz tev velnam jālīdzinās. Ir tik daudz visā visumā glītu jaunkundžu, kam šādu vai citādu iemeslu dēļ nākas dzīvot vienām. Nu nepietiek visām to bikšaiņu! Vai arī nav veicies medībās. Jo kā zināms, jau kādu laiku medībās dodas nevis vīrieši, bet sievietes. Nu var jau doties arī uz copi. Ne jau visas prot precīzi notēmēt un pietiekoši veikli nospiest gaili. Tām jābūt pacietīgākām un jāķeras pie makšķeres. Lai nu kā, gan šāvējām, gan copētājām lieti noder ēsma. Un par to arī ir šis stāsts.

Kādai manai paziņai, sauksim viņu par Annu, pavisam negaidot un īpaši necenšoties izdevās pie sava dzīvokļa durvīm atvilināt puskailu, sportiskas uzbūves, tīri glītu vīrišķi. Tā kā tas nebija viņas mērķis, jo tobrīd nevienu nomedīt, vai nocopēt nealka, pievilinātais tika atlaists mājās. Tomēr vēlāk, mērķtiecīgi rīkojoties, Annai izdevās veiksmīgi apprecēties.

Šī metode noderēs gan medniecēm, gan copētājām. Vislabāk šī metode derēs tām, kam piegriezusies patreizējā dzīvesvieta un gribas ko mainīt. Vispirms jāsameklē vairākas vēlamās mītnes vietas. Vislabāk derēs padomju laikā celtās “sērkociņu kastītes”, jo to iedzīvotāji ne tikai dzird, ko dara kaimiņi, bet arī ar ožas palīdzību var noteikt, kas kuram likts vakariņu galdā. Kaut gan stāsta, ka jaunajos, tikko celtajos namos šīs ekstras esot vēl labāk pieejamas.  Jāpavēro topošie kaimiņi un jāizvēlas tas dzīvoklis, kura augšējā stāva kaimiņš ir pašai tīkams vientuļš vīrietis. Var jau protams izvēlēties  precētu kandidātu, bet tādā gadījumā dāmai ir jābūt ļoti pārliecinātai par sevi un drošai, ka vēlāk nemocīs sirdsapziņa.Kādēļ augšējā stāva? Nu dūmi tak iet uz augšu!

Kad dzīvoklis un vīrietis atrasts, jādara viss, lai augšējā stāva iemītnieks jauno apakšīrnieci ievērotu. Sākumā pietiks ar tādu skaļāku televizora skatīšanos vai mūzikas klausīšanos, lai kaimiņam, nejauši kāpņu telpā satiktam, nāktos palūgt Jūs mūziku klausīties nedaudz klusāk. Protams esiet ļoti jauka, smaidoša! Apsoliet viņam visu, ko viņš vēlas!  Un pēcāk ik reiz viņu satiekot burvīgi uzsmaidiet un sveiciniet!

Tad sagaidiet kādu ļoti vējainu vēlu vakaru un novietojiet uz sava balkona pāris tukšas alus pudeles! Lai tās vējā ripinātos un radītu dīvainas skaņas. Ticot Annas teiktajam, ilgi neesot jāgaida. Kaimiņš drīz vien būšot klāt un diezgan aizkaitinātā tonī taujāšot, ar ko jūs šeit lejā nodarbojaties un kas tas par baismīgu troksni. Tad nu sagaidiet viņu godam! Vislabāk tērpusies seksīgā naktstērpā. Izrādiet savu izbrīnu! Varat pat paaicināt pārliecināties, ka neesat vainīga. Ka gatavojāties naktsmieram un jums pat prātā nenāk trokšņot. Un galvenais……. burvīgi viņam uzsmaidiet! Pēcāk ikreiz, kad viņu satieciet, laipni sveiciniet un neaizmirstiet viņam uzsmaidīt!

Un tad jau ir laiks galvenajam uznācienam. Novērojiet ap cikiem jūsu kaimiņš parasti dodas gulēt! Šis ir īstais brīdis, kad jums jāķeras pie keksa, kūkas vai kāda cita kāruma pagatavošanas. Iejauciet mīklu un cepjamo iešaujiet cepeškrāsnī, bet pati dodieties uz istabu skatīties savu mīļāko seriālu! Istabas durvis cieši aizveriet, virtuvē varat atvērt logu! Un gaidiet, līdz pie jūsu durvīm kāds histēriski sāks spaidīt zvanu pogu! Tad, cīnoties ar dūmiem (jo cepamais noteikti būs apdedzis), kas liek asarot jūsu acīm, aizkļūstiet līdz durvīm un atveriet tās! Olalalā! mērķis ir saniegts! Tajās jūs ieraudzīsiet kaimiņu vienās apakšbiksēs, sliktākajā gadījumā neaizpogātos rītasvārkos. Jums gan nav laika ilgi šo skatu baudīt. Nu ir īstais brīdis spiest gaili, piecirsts makšķeri vai izvilkt tīklu. Kā to izdarīt? Mīļās dāmas, visu tak es Jums priekšā nepateikšu! Tālākais ir Jūs pašu rokās. Kādu tatktiku tālāk piekopsiet, lai paliek jūsu ziņā. Varu pateikt vienīgi to, ka Anna manīgi paģībusi iekrītot sava topošā vīra rokās, žēli izdvešot: “Man šokolādes kēks………”

Did you like this? Share it:

4 comments to Recepte vientuļām sievietēm puskailu vīriešu pievilināšanai

 • Maija

  Nu nezinu, nezinu… es tā vīrieša vietā to skuķi būtu ar policiju no mājas izmetusi…
  Bet par copēšanām un medībām… Nekur nav jādodas un nekas nav jāgaida! Būtība ļoti vienkārša: kad vismazāk gaidi un vismazāk ceri, tad arī satiec to, par ko ilgojies. Tas var būt jebkur – poliklīnikā, bārā, tramvajā, uz ielas, veikalā… pēc pieredzes…

 • Klāra

  Cits gaida, cits spodrina ieročus. 😀 Cita gaida, kamēr jūra dzintars gabalu pati izskalos, cita metas viļņos to meklēt. Tikai šajā gadījumā gan viņa riskējot izzvejot mēslu. 😀

 • Draugs

  Koķete Anna!
  Zinu, ka ne tikai keksus, bet arī garšīgas tortes viņa cepot… Iesaku visiem! 🙂

 • Klāra

  nu ja, nu ja, mīlestība taču vīriešiem caur vēderu ejot. 😀

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>