Carpe diem!

novembris 2009
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Historia

Vakar man bija skumji....

Vakar manā dārzā uzziedēja melna roze, un man gribējās tev pajautāt, kāpēc tas tā.

Vakar pie manām namdurvīm kāds nosita suni. Tādu pavisam maziņu, ar noļukušām ausīm. Man vajadzēja tev pajautāt, kādēļ pasaulē valda tāda nežēlība.

Vakar kāda meitene savu nevainību pārdeva sagrabējušam vecim. Tā vienkārši pārdeva. Es gribēju tev pajautāt, vai par naudu var nopirkt pilnīgi visu. lasīt tālāk

Vakar man bija skumji.

Vakar man vajadzēja ar tevi parunāt.

Vakar es meklēju tevi mirdzošā sniega laukā. Mežonīgā dejā griezās Ziemelis. Dedzinošs sniegs sitās sejā, un sirdij kļuva pavisam baisi. Reiz tu man teici, ka ir jauki tā staigāt sniegputenim pašā viducī.

Vakar es meklēju tevi naktī. Ilgi un uzmanīgi vēros debesīs. Reiz tu man teici, ka to, ko meklē, var atrast zvaigžņotās debesīs.

Vakar es meklēju tevi dunošā ielā. Cauri bremžu kaukoņai un ļaužu čalai pavisam bikli skanēja cīruļu treļļi. Reiz tu man teici, ka īstā dzīve valdot tieši uz ielas, un es zināju, cik ļoti tu mīli dzīvi.

Vakar es meklēju tevi starp grāmatām. Šķīru lapu pēc lapas, lasīju rindu pēc rindas, jo reiz tu man teici, ka vislabāk varot paslēpties poētikā.

Vakar uz ielas stūra kāds puisis skūpstīja meiteni. Apaļš mēness smēja tiem sejās. Vakar es gribēju tev pajautāt, vai tu zini, kas ir mīlestība, kas liktenis, un kas ir………….

Vakar man kļuva baisi. Tu taču zini, cik bailīga es reizēm esmu. Vakar man vajadzēja sameklēt tevi.

Vakar es meklēju tevi……

Vakar tu biji miris…….

Kāpēc tas tā???

Did you like this? Share it:

1 comment to Vakar man bija skumji….

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>