Carpe diem!

novembris 2009
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Historia

Nesauciet mani šajā tik ļoti pierastajā vārdā! Mani tā sauc jau gadiem. Man gribas ko jaunu un neparastu. Nepieminiet manu uzvārdu! Tas ir pārāk garš un sarežģīts. Nu kādēļ jūs mežģāt mēli un smadzenes, cenšoties to izrunāt vai saprast? Sauciet mani vienkārši par Rū. Es esmu Rū.

Nē, nesalīdziniet mani ar Mazulīti Rū! Es neesmu Mazulītis Rū! Es negribu būt Mazulītis Rū! Jā, mans kurpju izmērs varbūt ir pārāk liels, bet, cienītais, tas nebūt nenozīmē, ka līdzinos ķenguram un man patīk lēkāt. Man riebjas lēkšana. Jā, man vienmēr ir riebušās visa veida lēkšanas. Es ienīstu augstlēkšanu, tāllēkšanu, daiļlēkšanu vai lēkšanu laukā no biksēm, lai kādam izpatiktu. Man to visu nevajag, tās ziepes jūs varat paglabāt kādam citam.

Nē, jūs nedrīkstat mani saukt par Mazulīti! Esiet tik jauks un šo epitetu veltiet kādai citai, uz mani tas neattiecas. Par Mazulīti jūs varat saukt mazu pūkainu Kaķēnu, kas lietū samircis diedelē siltumu un maigus glāstus. Es neesmu šis Kaķēns. Es esmu Vilcene. Izbadējusies, izkāmējusi, asinskārīga Vilcene. Vilcene, kas klīst pa baltu sniega lauku, Vilcene, kas vientuļa gaudo pilnmēness naktī. Cik man zināms, Vilcenes nemēdz saukt par Mazulītēm, Vilcenes nebaro ar siltu pienu un tām nevelta maigus glāstus. Vilceņu tiesa ir rungu sitieni, šauteņu stobri, nievas, lāsti un samazgas. Bads un mūžīgas ilgas pēc gaišajām pilnmēness naktīm ir viņu vienīgie sabiedrotie. Ak, šīs mirdzošās pilnmēness naktis!!!

Es nelūdzos jūsu uzmanības. Man nevajag ne jūsu glāstu, ne līdzcietības, jau rīt jūs mani vairs nepazīsiet. Jel novāciet rokas un nestāstiet, ka cenšaties saklausīt manu sirdspukstus! Man nav sirdspukstu. Man nav sirds. Vismaz ne tāda kā citiem. Mana sirds ir cieta kā mirdzošs kristāls. Tā nepukstēs, tā nelocīsies, tā nemīlēs, tā nenīdīs, varbūt kādreiz tā sašķīdīs sīkās drumslās, varbūt….., bet tam vēl ir laiks.

Nē, es nesēdēšu jums klēpī! Man nevajag no jums pilnīgi nekā!

Bet sauciet mani vienkārši par Rū.

Did you like this? Share it:

1 comment to Rū

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>