Carpe diem!

novembris 2009
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Historia

Nav visiem dieviņš vienādās devās smadzenes iedevis

Nē, nu tas nu dien nav paciešams! Tas ir kaut kas nedzirdēts!! Šitā uzrakstīt!! Pati viņa ir resna! Un pelēka personība ar! Pelēkāka par pašu pelēkāko peli! Tā jau ir, kad uztic svarīgus uzdevumus apkalpojošajam personālam. Ja pats nedara, tad nekā lāga nesanāk. Es jau domāju un paredzēju, ka tā būs, bet šitādu nekaunību nebiju gaidījis. Nosaukt mani par resnu un pelēku visa tīmekļa priekšā!! Grrrrrr! Tas ir dziļs manas runča personības aizskārums, mana kaķiskā goda nopēlums. Nosaukt mani, Leo Leonu, par Resnu Pelēku Runci!!

Pirmkārt, es nebūt ne neesmu resns. Tikai mazliet būdīgs. Nu, kā jau vīrietis savā dzīves plaukumā. Tā apaļa vēdera forma man gēnos. Mūsu dzimtas vīriešiem visiem bijis apaļš vēders. Bet uz tā nav nevienas tauku krociņas! Pilnīgi nevienas!! Mana “presīte” ir stingra un muskuļota. Es taču neesmu vainīgs, ka man tādi vēdera gēni. Nu un kas, ka pusgadu atpakaļ šis gēns neizpaudās?  Savu lodi jau neviens nedzird. Tāpat kā gēnu. Nevar taču zināt, kurā brīdī tas sāks izpausties. Un uz augstākā virtuves skapīša es nelecu vairs tikai tāpēc, ka persona, kas sauc sevi par manu “saimnieci”, precīzāk izsakoties, mans apkalpojošais personāls, nav kārtīgi pieskrūvējusi tvaiku nosūcēju, lai es tā pa īstam varētu atsperties pirms lielā lēciena. Es taču negribu kādā jaukā dienā šādas neizdarības dēļ nokrist, vai, nedod Dievs, iekrist kādā zupas katlā. Netieku es gudrs, kamdēļ vispār vajadzīgs tvaiku nosūcējs, ja es to nevaru lietot. Ko lai dara? Nav visiem dieviņš vienādās devās smadzenes iedevis.

Es nemaz nevaru būt resnis. Jo par rešņiem kļūst tie, kas nenodarbojas ar sportu. Bet es, starp citu, esmu ļoti sportisks.

Vismaz reizi dienā skrienu. Un man ir ļoti labi rezultāti. Man pat ir savs fanu klubs – apakšējā dzīvokļa kaimiņiene. Viņa ir tādā sajūsmā par manu skriešanu, ka ikreiz manu skrējienu pavada ar maršu, ko spēlē uz radiatoriem. Ticiet man, viņa ir nepārspējama radiatoru spēlēšanas meistare. Es jau gan varētu viņai šo to vēl iemācīt un parādīt. Bet es neesmu skops, lai tak citiem ar kas tiek no lauriem, ko tikpat labi varētu noplūkt es.

Vēl es esmu nepārspējams durvju izsišanā nakts laikā. Diemžēl, šeit savus talantus parādīt man traucē tā sauktā “saimniece”. Pilnīga pamuļķe. Nesaprot, ka mans durvju izsišanas rekords ir daudz svarīgāks par viņas sušanu uz cisām. Katru reizi, kad es, tā labi ieskrējies, pāris reizes esmu ietriecies viņas istabas durvīs, atskan nepieklājīgi vārdi (kādus manas godājamās kaķa lūpas atkārtot nevar), un šī man metas virsū ar slotas kātu. Labi, ka esmu pietiekoši veikls un brīdī, kad viņa mani ierauga parasti skaisti izlaidies guļu uz krēsla, un veltu viņai samiegojušos skatienu: Kas tad nu? Murgi moka?

Redziet paši, kurš katrs resnis vis ar tā nevarētu. Tur ir vajadzīga laba sportiskā formā. Jūs taču man piekritīsiet?

Pelēks es esmu vēl jo mazāk. Mani, viskolorītāko no tuvākās apkaimes runčiem, nosaukt par pelēku var tikai ļoti liela nejēga. Man kažoks nav pelēks. Tas ir sudrabains. Un tur jau ir liela atšķirība. Tikai pilnīgi stulbs to nesaskata. Es esmu asprātīgs, labi audzināts, gudrs un ļoti zinātkārs. Mērķtiecīgumā esmu nepārspējams. Atvēršu ikvienu skapīti, aiz kura durtiņām varētu slēpties maiss ar kaķu cepumiem. Ja tā nejēga atstājusi manu bļodu tukšu, ticiet man, es to maisu atradīšu, caurumu izplēsīšu un bez liekām sirdsapziņas ēdām apmierināšu savu izsalkumu. Par veselību ar pašam jāgādā. Šī domā, ka ar vienu vitamīniņu dienā būs kas līdzēts. Man, spēcīgam, augošam runcim, viens nabaga vitamīniņš dienā! Tur pat ūdensžurkai jāsmejas! Labi, ka somu bija vaļā atstājusi. Pāris veiklas ķepas kustības, un vitamīnu trūkums manā organismā novērsts. Šī gan gaudās, ka esmu 3 nedēļu devu aprijis un man būšot pumpas. Phē, jāsmejas!

Un es, bez šaubām esmu pats labsirdīgākais runcis. Jo, ja es tāds nebūtu, tad jau sen to personu, kura sevi dēvē par manu “saimnieci” (hm, būs jāpalūko vārdnīcā, ko šis vārds nozīmē), būtu atlaidis. Sevišķi jau pēc cūcīgās izrīcības ar manu emuāru virsrakstu. Es tiešām nesaprotu, kāpēc ar viņu auklējos. Bet… Nu ne jau visiem dieviņš vienādās devās smadzenes devis.

Did you like this? Share it:

2 comments to Nav visiem dieviņš vienādās devās smadzenes iedevis

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>